Офіційний сайт кандидата у депутати мажоритарного округу

Пуртова Анна Анатоліївна

Одномандатний округ № 221
Печерський, частини Шевченківського та Солом’янського районів Києва

Мене звати Анна Пуртова,мені 37 років. Народилася у місті Дніпро, але вже понад 5 років живу в Києві. Моя молодша донька з’явилася на світ саме тут – у столичному пологовому будинку №1. Маю дві вищі освіти – юридичну та економічну. Завжди була відмінницею, люблю навчатися та вважаю освіту рушійною силою прогресу. Окрім Дніпропетровського університету, я навчалася в Данії, тому світові освітні тенденції для мене – не порожній звук. Знаю, як реформувати українську освіту та привести її до світових стандартів якості, щоб не українці їхали вчитися за кордон, а навпаки – до наших начальних закладів шикувалися черги з іноземців.

У мене є успішний досвід створення підприємств у різних галузях, і я на собі знаю, як непросто будувати бізнес в цій країні.

Я пережила 5 президентів і 2 революції, які нічого не змінили глобально. Але зволікати далі не можна. Нині перед країною стоять величезні виклики. Ми не маємо права змарнувати чергову п'ятирічку на «сліпі трасти» і «мальдівські канікули».

Нам потрібен повний нокаут системи - тоді зміни, які пропонує Володимир Зеленський, стануть незворотними і швидкими. Я готова стати двигуном цих змін.

Моя мрія – багата, безпечна, красива Україна, в якій хочеться жити, працювати і народжувати дітей. Зробимо це разом!

Фото Пуртова Анна Анатоліївна
Цінності
Найвища цінність – це людське життя. Тому нам потрібна заможна, багата країна, з якої молодь не тікає, а повертається. Країна, в якій комфортно жити, працювати та ростити дітей. Країна, в якій лікарі та вчителі отримують гідні зарплати, а пенсіонери можуть дозволити собі безбідну старість.
Цілі
Разом з президентом Володимиром Зеленським та командою однодумців ми повинні докорінно змінити стару систему влади, вимести поганою мітлою тих, хто заплямував себе корупцією, скандалами та продемонстрував повну нездатність управляти державою. Натомість сформувати новий уряд народної довіри – дієздатний та вільний від корупції.
Соціальна відповідальність
Як обраний народом депутат зобов’язуюся нести відповідальність за свої обіцянки та звітувати за зроблені справи. Своє завдання бачу в тому, щоб працювати для своїх виборців, викладатися на 100% та робити свій внесок у розвиток України.

Програма

 • 01. Оновлена влада, підзвітна народу

  Виступаю за скасування депутатської недоторканності та запровадження процедури імпічменту президента; за електронне голосування на виборах через смартфон та повернення відповідальності чиновників за незаконне збагачення.

 • 02. Українському бізнесу – зелене світло

  Українські підприємці повинні відчувати лише турботу держави, а не «зашморг» у вигляді надвисоких податків, жадібних чиновників та різного роду перевірок. Я сама підприємець, яка попри все, намагалася будувати бізнес при трьох різних владах. І на власній шкурі відчула, що це – коли бізнес реально душать ненажерливі чиновники та контролюючі органи, які вимагають хабарі. Потрібне реформування податкової сфери, де роль чиновника зведена до мінімуму, а адміністрування податків відбувається в електронному форматі. Оподаткування має відбуватися за зрозумілими прозорими правилами, а бізнесмени-початківці, зокрема, у сфері ІТ повинні мати податкові пільги.

 • 03. Аудит соціальної сфери

  В Україні сотні пільгових категорій, але хто перевіряв, чи справді пільги отримують ті, хто їх найбільше потребує? Потрібно зробити грунтовну ревізію усієї системи соціального забезпечення та перерозподілити кошти так, щоб допомогу отримували ті, кому вона потрібна. Для цього повинна бути створена єдина база даних усіх державних реєстрів на отримання допомоги. Це знищить корупцію, оздоровить бюджет та забезпечить гідне життя мільйонам громадян. І я стану гарантом для тих людей, кому немає більше на кого розраховувати. Бо дуже добре пам’ятаю власне дитинство, батьків та мільйони інших людей, які потребували захисту та допомоги від держави, але так їх і не отримали.

 • 04. Нове життя для освіти та науки

  Без освіти немає майбутнього. Якщо ми не переведемо нашу освіту на світові стандарти і технології, то змушені будемо миритися, що молоді українці прибиратимуть європейські туалети та збиратимуть полуницю у країнах ЄС. Українські навчальні заклади потребують радикального оновлення та переоснащення. Менше підручників, більше інтерактивних посібників та електронних форматів дистанційного навчання. Українська освіта та наука не повинні відставати від цивілізованого світу. Я вчилася та проходила стажування за кордоном, тому знаю, куди рухається світ, які тенденції у навчанні та як використати їх в українських реаліях.

 • 05. Київ – місто мрії

  Столиця України має всі шанси увійти до топ-10 найбажаніших міст для відвідування. Ми можемо залучити сюди мільйони туристів з усього світу. Але Києву потрібна хазяйська рука, щоб навести тут лад. Як жінка я точно знаю, як господарювати у нашій спільній домівці під назвою місто Київ. Моя мрія – перетворити столицю на гарне, чисте, безпечне місто, в якому хочеться жити, працювати, відпочивати та куди хочеться запрошувати гостей.

Ви можете написати про свою проблему кандидату особисто.

Для цього ми розробили мобільний додаток. Просто зареєструйтеся, напишіть проблему та чекайте на відповідь

НАПИСАТИ КАНДИДАТУ

Офіційний сайт кандидата у депутати
мажоритарного округу